The European Anti-Poverty Network
Latvijas PretNabadzības TīklsSvētdiena, 2019. gada 18. augusts

LV
EN

RU

 
 

Programmas Latvijas 100-gadei

• 27.03.2019. EAPN-Latvia delegācijas vizīte Latvijas Nacionālajā bibliotēkā27. martā vizītē LNB devās EAPN-Latvia valdes locekles Laila Balga un Elīna Ālere-Fogele, PR menedžere Mereline Sone, pārstāvji no dalīborganizācijām Mārīte Rozentāle (Siguldas biedrība "Aicinājums Tev"), Iveta Valeine (Garkalnes sieviešu biedrība "Mūsmājas"), Modra Vilkauša (Varakļānu biedrība "Pieaugušo attīstības projekts") un Marija Sčucka (Varakļānu sieviešu biedrība "Magnolija").
Lasīt vairāk >>

___

• 26.08.2018. NVO vasaras seminārs pie Baltijas jūras Bernātos, Nīcas novadāLaikā no 23. līdz 26. augustam Bernātos, Nīcas novadā, Liepājas Olimpiskā centra kompleksā "Draudzība" pie Baltijas jūras NVO vasaras seminārā un Valsts 100-gades atzīmēšanai pulcējās, mācījās, apmainījās pieredzē un atpūtās Varakļānu, Dobeles, Zilupes un Krustpils novadu un Jākabpils novada un Jēkabpils pilsētas speciālisti.

Dalībnieki tika iepazīstināti ar EAPN-Latvia un Fonda LAIKaMETS darbību, ar PeP (People Experiencing Poverty) programmu, kā arī noritēja darbnīca "Eneagramma - jaudīgākais personiskās izaugsmes līdzeklis" (koučs Inta Santa). NVO vasaras semināru vadīja Laila Balga un Elīna Ālere-Fogele.
Lasīt vairāk >>

___

• 29.07.2018. NVO vasaras seminārs pie Baltijas jūras Bernātos, Nīcas novadāLaikā no 26. līdz 29. jūlijam Bernātos, Nīcas novadā, Liepājas Olimpiskā centra kompleksā "Draudzība" pie Baltijas jūras vasaras seminārā un Valsts 100-gades atzīmēšanai pulcējās, mācījās, apmainījās pieredzē un atpūtās EAPN-Latvia dalīborganizāciju vadītāji: Elīna Ālere-Fogele no Sieviešu tiesību institūta, Laila Balga no IWO-International Women's Organisation, Baiba Giptere no Asociācijas Latgales priekšpilsētas attīstībai, Mārīte Rozentāle no Siguldas biedrības "Aicinājums Tev", Iveta Valeine no Garkalnes sieviešu biedrības "Mūsmājas", Ilga un Armands Liepiņi no Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrības, Gundega un Aivars Lasmaņi no Health Institute, Valija Eize no Latvijas Nākotnes Institūta un Rihards Bunka no Latvijas Juristu apvienības.

EAPN-Latvia līderu apmācības un diskusijas vadīja EAPN-Latvia valdes locekles Laila Balga un Elīna Ālere-Fogele, kā arī lektore, sociālo zinātņu doktore Aiste Batūraite no Šauļu Universitātes, Rihards Bunka no Latvijas Juristu apvienības un Aivars Lasmanis no Health Institute. Pie semināra dalībniekiem viesojās Jānis Šteinbergs no Liepājas muzikālās apvienības "Sērkociņu cehs".
Lasīt vairāk >>

___

• 18.05.2018. Konference kruīzā Rīga - Stokholma - Rīga par darbību Eiropā2018. gada 18.-20. maijā EAPN-Latvia Latvijas 100-gades programmas ietvaros organizēja konferenci "Runāsim ar Eiropu". Konference noritēja kruīzā Rīga-Stokholma-Rīga un tajā Valdes priekšsēdētāja Laila Balga prezentēja pārskatu par EAPN-Latvia starptautisko ieguldījumu Eiropā pēdējos piecos gados. Konferences laikā dalībnieki parakstīja EAPN Eiropas Minimālo Ienākumu Tīkla (EMIN) Petīciju, kas tiks iesniegta Eiropas Komisijai un citām ES institūcijām saistībā ar minimālo ienākumu politikas veidošanu.

Konferencē piedalījās 20 speciālisti no nevalstiskajām organizācijām EAPN-Latvia, Sieviešu tiesību institūts, Jēkabpils NVO resursu centrs, biedrība cilvēkiem ar kustību traucējumiem "Wings for Wheels", Dobeles invalīdu biedrība, Garkalnes sieviešu biedrība "Mūsmājas", Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrība, Latvijas Juristu apvienība, biedrība "Integrācija sabiedrībai", no Šauļu universitātes, Lielvārdes novada pašvaldības sociālā dienesta un Finanšu ministrijas ES fondu revīzijas departamenta.
Lasīt vairāk >>

___

• 20.01.2018. Latvijas 100-gades ieskaņa VarakļānosMēs mīlam Latviju! Par to 20. janvārī Varakļānos pārliecinājās katrs no Varakļānu, Madonas, Līvānu un Ērgļu, no Preiļu, Lubānas, Rēzeknes un Viļānu novadu iedzīvotājiem, kurš apmeklēja EAPN-Latvia (Eiropas Pretnabadzības tīkla Latvijas organizācijas) un Varakļānu Pieaugušo attīstības projekta organizēto pasākumu Latvijas 100-gades ieskaņai.
Lasīt vairāk >>

___

-

 

SĀKUMS

PAR MUMS

STRATĒĢIJAS PLATFORMA

VALDES SĒDES un SANĀKSMES

INTEREŠU AIZSTĀVĪBA

EMIN

EMIN 2

LATVIJAS NVO
FONDA PROJEKTI

RĪGAS DOMES PROJEKTI

PROJEKTI

BALTIC PROJECT

BALTIC PROJECT 2

NORDPLUS


PASĀKUMI ĀRVALSTĪS

People Experiencing Poverty


PASĀKUMI LATVIJĀ


FONDS LAIKaMETS


Programmas
Latvijas 100-gadei

 

 
 
eapn.lv 2014-2019 © EAPN-Latvia
-

tālrunis +371 22311545, e-pasts: info[at]eapn.lv