The European Anti-Poverty Network
Latvijas PretNabadzības TīklsPirmdiena, 2019. gada 24. jūnijs

LV
EN

RU

 
 

EAPN-Latvia valdes sēdes un sanāksmes

● 2019. gada 3. martā Valde pilnvaroja pārstāvēt EAPN-Latvia 15. FEAD tīkla sanāksmē "Different approaches to FEAD delivery", kas notiks 15. aprīlī Briselē, Beļģijā.

___

● 2019. gada 27. februārī EAPN-Latvia valde iesniedza Rezolūciju par atbalstu LR Tiesībsarga veiktajam pētījumam par nodokļu reformas ietekmi uz nodokļu maksātājiem LR Saeimas Sociālo un darba lietu komisijai, Ministru prezidentam un Tiesībsargam.

EAPN-Latvia Rezolūcija par Tiesībsarga veikto pētījumu un nodokļu reformas ietekmi (.pdf) >>

___

● 2019. gada 26. februārī Valde uzņēma EAPN-Latvia biedru rindās Latvijas Katoļu sieviešu asociāciju, valdes priekšsēdētāja Ināra Uzoliņa

___

● 2019. gada 20. februārī Valde nolēma noslēgt EAPN-Latvia sadarbības līgumu ar Latvijas Nacionālo bibliotēku.

___

● 2019. gada 21. janvārī Valde
- pilnvaroja Ineti Ielīti pārstāvēt EAPN-Latvia intereses NVO un Eiropas Komisijas DG Employment dialoga pārskata seminārā Briselē 2019. gada 12. martā;
- apstiprināja Merelini Soni par kontaktpersonu komunikācijai ar EAPN-Europe publicitātes pasākumu nodrošināšanai.

___

● 2019. gada 18. janvārī Valde apstiprināja EAPN-Latvia pārstāvību LR Saeimas komisijās un apakškomisijās: Lailu Balgu uz Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisiju, Izglītības, kultūras un zinātnes komisiju, Eiropas lietu komisiju un Ilgtspējīgas attīstības komisiju; Elīnu Āleri-Fogeli uz Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisiju, Sociālo un darba lietu komisiju un Eiropas lietu komisiju; Santu Survilu un Aleksandru Nikoļinu uz Sociālo un darba lietu komisiju un Sabiedrības veselības apakškomisiju; Imantu Keišu uz Sociālo un darba lietu komisiju, Ilgu Liepiņu uz Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisiju un Sabiedrības veselības apakškomisiju; Ivetu Valeini uz Izglītības, kultūras un zinātnes komisiju un Sabiedrības veselības apakškomisiju; Jāni Stjadju uz Sabiedrības veselības apakškomisiju, un Daigu Skudru uz Sociālo un darba lietu komisiju.

___

● 2019. gada 16. janvārī Valde uzņēma EAPN-Latvia biedru rindās biedrību "LMSA "Sartorius", valdes priekšsēdētāja Santa Survila.

___

● 09.01.2019. EAPN-Latvia paplašinātā valdes sēde

2019. gada 9. janvārī Latvijas Kara muzejā EAPN-Latvia tika atklājusi darba gadu. Bija torte un šampanietis.

Paplašināto valdes sēdi apmeklēja Tīkla dalīborganizāciju un partneru pārstāvji no Sieviešu tiesību institūta, IWO-International Women's Organisation, Asociācijas Latgales priekšpilsētas attīstībai, Sociālā atbalsta un palīdzības biedrības "Veiksme", Dobeles invalīdu biedrības, Siguldas biedrības "Aicinājums Tev", Jēkabpils NVO resursu centra, Garkalnes sieviešu biedrības "Mūsmājas", Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrības, Lielo ģimeņu centra "Ģimenes atbalsts", Liepājas Neredzīgo biedrības, Rīgas aktīvo senioru alianses, biedrības "Wings for Wheels", Latvijas Kristīgo senioru savienības un Latvijas Juristu apvienības.

Valde apstiprināja 2019. gada pasākumu stratēģisko plānu, politiskās stratēģijas projektu, kā arī izveidoja darba grupas. Skatīt: eapn.lv/strategijas_platforma
Lasīt vairāk >>

___

 

SĀKUMS

PAR MUMS

STRATĒĢIJAS PLATFORMA

VALDES SĒDES un SANĀKSMES

INTEREŠU AIZSTĀVĪBA

EMIN

EMIN 2

LATVIJAS NVO
FONDA PROJEKTI

RĪGAS DOMES PROJEKTI

PROJEKTI

BALTIC PROJECT

BALTIC PROJECT 2

NORDPLUS


PASĀKUMI ĀRVALSTĪS

People Experiencing Poverty


PASĀKUMI LATVIJĀ


FONDS LAIKaMETS


Programmas
Latvijas 100-gadei

 

 
 
eapn.lv 2014-2019 © EAPN-Latvia
-

tālrunis +371 22311545, e-pasts: info[at]eapn.lv